Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Дедо Мраз Dangle Хривнија Легура Синџир Капе Елка Нараквици Нова Година Најдобра Прослава Подарок Мода Накит Закачам

Дедо Мраз Dangle Хривнија Легура Синџир Капе Елка Нараквици Нова Година Најдобра Прослава Подарок Мода Накит Закачам

DEN 86.00
DEN 115.20
 

Това е достапна
Износ


100% Сосема Нов И Висок Квалитет
Материјал : Алуминиумски
Боја : Како на сликите се покаже Големина : 18+5cm Стил : Модерен, Убава И Популарна Дизајн
Повод : Годишнина, Датира, Подароци, Партија..
Пакет се вклучени :
1pc x Нараквица (Без кутија)
1.Ако сакате да го одржи најголемиот дел цел,ние може да ви понуди добро трговија на Големо цена; Ако сакаш место голема цел,ние може да ви понуди фабрика цена.
2.Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас, можете да контактирате со Trade Manager.e-mail.порака ..ние секогаш сме тука!
3.Поради различни производствени серии и неизбежна разлика на monitor settings, бои се прикажани во слики може да не соодветствуваат 100% до оние на предмети.
1.Ние прифаќаме Сите кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата Зачувам. 2.Ние ќе го организира shiping откако ќе се направи исплата ,pls бидете сигурни дека вашиот paymnet успех пред да се затвори страница. 3.Важно царина,даноци и Давачки не се вклучително и во ставка цена или на превозот обвиненија.
1. Испорака метод : Ако цел износ повеќе од ние ќе брод од страна на EMS слободни кој се дојде во рамките на 7-15days; 2. Превозот време : Кина пост воздух поштата нормално ќе пристигне во рок од 15-35 работни дена откако ќе бидат поставени. Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен повеќе дена до 35-48 дена; 3. Ракување со времето : Ние ќе испраќање на производи во рок од 3 работни дена по систем ја потврдува вашата исплата; 4. Враќање : Ако сеуште не сте го добиле објект по 40 дена од вашата исплата, ве молиме контактирајте со нас ; 5. Пад на превозот : ние нудиме пад на превозот, pls ни ги испратите вашите клиент е точно превозот додадете кога местото цел.
Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во секое време, ние ќе се продолжи во рок од 24 часа. Ако не сте задоволни со производот или услугата ,ве молиме контактирајте ме и не ни даваат негативни повратни информации или netrural повратни информации,ние мора да ви даде задоволни решение. Се надевам дека ќе имаат убаво време тука!

Повеќе информации

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Pinksee
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
bi
Затворач Тип:
Кутија-со-јазик
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Никој
Метали Тип:
Легура
Функција:
Никој
Пол:
Унисекс/Мажи/Жени
Стил:
Домот/шарм
дизајн:
Божиќ Подарок
Функција:
нараквици за жени
Нови:
Заврши Алки
клучен збор :
pulseras
Повод:
Партија/Датира/Подароци
боја:
Нараквици & Алки
Должина:
Santa Claus dangle
копче:
прилагодлив

Најдобрите понуди во категоријата