Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Сончево Накит, Трендовски Накит Шарм Нараквици За Жените Линк Синџир За Партија Свадба Годишнината Круг Нараквици Накит Наоди

Сончево Накит, Трендовски Накит Шарм Нараквици За Жените Линк Синџир За Партија Свадба Годишнината Круг Нараквици Накит Наоди

DEN 230.40
 

Това е достапна
Износ


Предмет : Шарм Хривнија
Предмет Бр. : SY-H035
Должина : 22cm / 8.7 во
Состојба : 100% Бренд-нови & Рака Полирање
Ве молиме да обрнете внимание. Таму ќе биде малку грешка од страна на прирачник за мерење, што е нормално.


Повеќе информации

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Поставување Тип:
Prong поставување
Бренд Име:
sny
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
Hummer-ноктот-clasps
Број На Модел На:
SY-H035
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Функција:
Декорација
Компатибилност:
секојдневно носење
Повод:
Партија Свадба Годишнината Секојдневно Носат Подарок
Продажбата на режимот:
Трговија На Големо Reatil

Најдобрите понуди во категоријата