Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
GOKADIMA 2017 Нова Врска синџир ID Срцето Шарм Хривнија & Алка од не ' Рѓосувачки Челик Нараквици Жените Накит WB016

GOKADIMA 2017 Нова Врска синџир ID Срцето Шарм Хривнија & Алка од не ' Рѓосувачки Челик Нараквици Жените Накит WB016

DEN 189.60
 

Това е достапна
Износ


Бренд : GOKADIMA
Објектот Tyle : жените ID хривнија
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Големина : 20.5 cm*5mm
Тежина : 10 g/pc (прибл.)
Прилики : Секојдневно носење / Подарок / Партија
Боја : како на сликата

Повеќе информации

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Затворач Тип:
Hummer
Бренд Име:
gokadima
Обликотшема:
Срцето
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
WB016
Функција:
подарок
Состојба:
Бренд Нови
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Најдобрите понуди во категоријата