Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Уроци 2018 нова мода sliver/gold/розово злато/црна хривнија tredny геометриски материјал за жена накит за подарок

Уроци 2018 нова мода sliver/gold/розово злато/црна хривнија tredny геометриски материјал за жена накит за подарок

DEN 122.00
DEN 122.40
 

Това е достапна
Износ

Уроци 2018 нова мода sliver/gold/розово злато/црна хривнија tredny геометриски материјал за жена накит за подарок

Повеќе информации

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Затворач Тип:
Лесно-кука
Обликотшема:
Геометриски
Поставување Тип:
Никој
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
EY3182
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
уроци
Пол:
Унисекс
Функција:
накит за подарок
Производот:
црвена/црна хривнија
боја:
Sliver/Gold/Розово злато/Црна

Најдобрите понуди во категоријата