Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Легура Слон со 7 Чакра Чистење бела транспарентна Камен Монистра Хривнија За Жени Алки Накит Мушка Јога Енергија Хривнија

Легура Слон со 7 Чакра Чистење бела транспарентна Камен Монистра Хривнија За Жени Алки Накит Мушка Јога Енергија Хривнија

DEN 73.00
DEN 86.88
 

Това е достапна
Износ


Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет
Добар избор за подарок или декорација
Мода и корисни додатоци да се направи сте убава.
Спецификации :
Боја : Шарени
Материјал : Алуминиумски+Монистра
Количина : 1 Компјутер
Големина : Нараквица Синџир Должина : А pprox 18cm ( Растеглив ) Зрнца со Дијаметар : околу 8 mm
Пакетот вклучува : 1 x Хривнија
Answer : ___________________________ Note :
1.Ве молиме да се разбере, бидејќи на светлината зрачењето или компјутерски екран разлика, па јас може да ви го гарантира фотографии и вистински боја е 100% исти.
2. Ве молиме овозможи 1cm разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме.
Плаќање :
Почитувани клиенти ,Ние прифаќаме Alipay и други Зачувам.Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.
Да научат како да се плати со кредитна картичка .
Научете како да го плаќаат со Банкарски Трансфер,
Научете како да го плаќаат со Western Union ® , .
Да научат како да се плати со други начини.
Shippment :
Обично,цел ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена.Стандардната следење на пратката е Воздухопловната(20-35days.), ако ви треба побрзо начини, други, како што се ЕМС/DHL/ТНТ/Fedex, итн. се достапни, но ќе треба да плаќаат екстра превозот надомест.
За рокот за доставување на пратката.Повеќето ЕУ и САД земји ќе пристигнат во 35days., исто така, некои земји ќе трае подолго време(до 60days), како што се Русија и Бразил. Па, ако не можете да ја примите вашата цел во времето, ве молиме контактирајте со нас прв(не се отвори спорот impetuously). Ако цел се уште не е пристигнат во 75days(Бразил 90days), ние ќе рефундирање на дека.
Политика На Враќање :
Ние ја поддржуваме 1 месец бесплатно замена, ако објектите се скршени unartificially (треба докази).и 6 месеци бесплатна repairment(што треба да го плати превозот надомест) и 12 месеци платени repairment(можете, исто така, треба да се обрне на превозот надомест).
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Повратни информации :
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе една минута. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодарам многу!
8406
12288 Повеќе Ќе Ви Се Допадне

Повеќе информации

Бренд Име:
JETTING
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Метали Тип:
Никој
Пол:
Жените
Стил:
Чешка
Поставување Тип:
Никој
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
хривнија
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
/
Материјал:
Монистра
Обликотшема:
слон

Најдобрите понуди во категоријата