Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
50pcs/Многу MF115ZZ MF115 ZZ 5x11x4mm Минијатурни Страната Имајќи Тенок Ѕид Длабоко Ритам Топката Радијална Топката Имајќи MF115 имајќи

50pcs/Многу MF115ZZ MF115 ZZ 5x11x4mm Минијатурни Страната Имајќи Тенок Ѕид Длабоко Ритам Топката Радијална Топката Имајќи MF115 имајќи

DEN 274.00
DEN 537.60
 

Това е достапна
Износ


1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut . 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , немојте да се грижите за квалитетот .

Повеќе информации

Должина:
10 PCS, 30 PCS, 50 PCS
Бренд Име:
LUT
Материјал:
Челик
Број На Модел На:
MF115ZZ
Капацитет На Моторот:
Други
Површина Грубост:
Ра 0.05
Премази:
/
Структура:
Имајќи
Бродови Од:
Кина
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.03kg (0.07lb.)
Пакет Големина:
5cm x 10cm x 10cm (1.97in x 3.94in x 3.94in)
Се стандардни делови:
Стандардни Делови
Модел:
погледнете ги упатствата
Дебелина (мм):
види инструкции
Број на возниот тела:
погледнете ги упатствата
Производ Одделение:
Одлични
Материјал на возниот имајќи домување:
види инструкции

Најдобрите понуди во категоријата