10Pcs F678 F678ZZ Заштитените Модел Страната Имајќи 8 x 12 x 3.5 mm

10Pcs F678 F678ZZ Заштитените Модел Страната Имајќи 8 x 12 x 3.5 mm

DEN 211.20
 

Това е достапна
Износ

Опис : F678zz Заштитените Модел Страната Имајќи 8 x 12 x 3,5 мм Плаќање Опис : Ние го прифаќаме само paypal за плаќање. Превозот Опис : Објектот ќе биде предаден, од воздухопловната рок од 48 часа по целосната уплата. Ние брод на одобрени адресата дадена во Pay Pal за плаќање. Ве молиме бидете сигурни дека плаќање адреса во Pay Pal е точно. Сите не-примени предмети предизвикани од невалидна адреса регистриран на Pay Pal не се во нашата целосна наплата или замена политика. Известување на испраќање е-пошта ќе биде испратена до купувачот по ставката е поставена. Ве молиме ни e-mail, ако вие не го добивате нашиот e-mail по 3 дена од денот на уплатата испратени. Земјата Време на Испорака за Резиме на работни Дена(Празници не се вклучени) 5-8 9-12 13-16 17-19 20-22 работни Дена + Викенд 5-9 10-14 16-20 18-23 25-30 Велика Британија Точка Пристигна Сооднос 12.0% 60.5% 28.3% 5.2% 3.0% сад Точка Пристигна Сооднос 8.5% 54.3% 28.0% 9.2% 4.0% Канада Точка Пристигна Сооднос 4.0% 48.2% 28.0% 15.3% 5.5% Франција Точка Пристигна Сооднос 10.3% 24.2% 47.4% 13.1% 6.0% Австралија Точка Пристигна Сооднос 20.8% 51.0% 14.0% 10.0% 5.0%
Враќање Опис :
Во случај дека враќањето е барање, сите се враќа мора да ги содржи сите оригинални предмети неоштетени, во ре-saleable состојба, сите оригинално пакување, вклучувајќи и прирачници, гаранција форми, итн. Превозот и ракувањето со такси не се враќа. Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад.
Напојува со
Бесплатен оглас алатка. Листа на предмети брзо и лесно и да управувате со вашите активни предмети.
На Авг-06-15 во 21 : 00 : 25 PDT, продавачот додадени следните информации :

Повеќе информации

Бренд Име:
EARUELETRIC
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Премази:
никел
Структура:
Флексибилен
Тип:
Лагери
MPN:
F678ZZ
Модел:
8 X 12 X 3.5 mm
Земја/Регион на Производство:
Кина
UPC:
не се применува

Најдобрите понуди во категоријата