Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
6 КОМПЈУТЕРИ x LM8UU Линеарна Стапка За 8мм Род RepRap 3D Печатач Prusa Mendel Најдобри

6 КОМПЈУТЕРИ x LM8UU Линеарна Стапка За 8мм Род RepRap 3D Печатач Prusa Mendel Најдобри

DEN 419.52
 

Това е достапна
Износ

6 КОМПЈУТЕРИ x LM8 UU Линеарна Стапка За 8мм Род Rep Rap 3 D Печатач Prusa Mendel Висок Квалитет
Име Линеарна Топката Имајќи Состојба 100% Сосема нов Модел LM8 UU Домување Материјал : Gcr15 челик, зацврстуваат Топка : Хром челик Gcr15, термичка обработка, тешко хром позлатен Кафез : Инженерство пластика Главните димензии ID : 8ММ,OD : 15 MM,Должина : 24 MM Количество 6 КОМПЈУТЕРИ/МНОГУ
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Секој Пакет Вклучува : 6 КОМПЈУТЕРИ/МНОГУ LM8 UU Ние Произведуваме Целосна Серија На Линеарни Имајќи : LM,LME,LM-L, - LM-OP,LM-AJ,LMF,LMK. Ве Молиме Контактирајте Со Нас Ако Има Било Какви Барања На Линеарни Имајќи. 6 КОМПЈУТЕРИ x LM8 UU Линеарна Стапка За 8мм Род Rep Rap 3 D Печатач Prusa Mendel Висок Квалитет

Повеќе информации

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Премази:
никел
Структура:
Флексибилен
Бренд Име:
EARUELETRIC
Компатибилна Опрема Тип:
edm
MPN:
не се применува
Компатибилна Опрема Направи:
Универзална
Модел Година:
2016 година
Модел:
LM8UU
Земја/Регион на Производство:
Кина
Земја//Регион на Производство:
Кина

Најдобрите понуди во категоријата