SATLINK WS-8902U ДИГИТАЛНА Т-8 Пат modulator MPEG4 HD аналоген A/V извор на ДИГИТАЛНА-Т канал SATLINK WS8902

SATLINK WS-8902U ДИГИТАЛНА Т-8 Пат modulator MPEG4 HD аналоген A/V извор на ДИГИТАЛНА-Т канал SATLINK WS8902

DEN 80208.00
 

Това е достапна
Износ


Оригиналниот SATLINK WS-8902 U 8 Пат Modulator ДИГИТАЛНА Т-HD 1080 P MPEG4 HD-MI/AV
Вовед : • Висок степен на интеграција, со високи перформанси, Целосно опремен, интегриран дизајн • 8 пат текст modulator дека претвора аналоген A/V извор на ДИГИТАЛНА-Т канал • Стандардна модулација COFDM и H. 264 кодирање • Повеќе видео формат компатибилност вклучувајќи 576i(PAL) / 480i(NTSC) / 1080p • пропусен Опсег : 6/7/8 MHz • Фреквентен опсег : 50~860 MHz • Континуирано прилагодливи АНТЕНСКИ излезниот сигнал на ниво на опсег 70d Bu V од 100d Bu V, чекор 1d Bu V • 2.4-инчен колор LCD дисплеј • Мали димензии и мала тежина • Превозници 2К и 8 K • лесен за поставување и контрола
Спецификации :
Слики :

Повеќе информации

Безжичната:
No
меморија:
1G DDR3
Графичкиот процесор:
Мали-T764
Број На Модел На:
WS8902
Видео излез:
HDMI 1.4
Ethernet:
100
ПРОЦЕСОРОТ:
Rockchip RK3288 Quad-core
OS:
Мемо
Внатрешна Меморија:
8GB eMMC
Бренд Име:
БЕСПЛАТНИ САБ
Bluetooth:
No

Најдобрите понуди во категоријата