100PCS/МНОГУ SO8 MSOP8 SOIC8 TSSOP8 SOP8 пак DIP8 IC адаптер Приклучок Адаптер плоча PCB PB-БЕСПЛАТНО без Pin Заглавие

100PCS/МНОГУ SO8 MSOP8 SOIC8 TSSOP8 SOP8 пак DIP8 IC адаптер Приклучок Адаптер плоча PCB PB-БЕСПЛАТНО без Pin Заглавие

DEN 184.80
 

Това е достапна
Износ


Ве молиме проверете внимателно пред донесувањето на големината на одборот на двете страни : едната се однесува на Теренот 0.65 mm (компатибилен SSOP4 ~ 8 нозе); се однесува до другата страна на pin теренот 1.27 mm (компатибилен SOP4 ~ 8 нозе)
Големина : 12 * 12mm
Име : SOP8 SSOP8 TSSOP8 адаптер плоча (pin теренот 0.65 mm/1.27 mm)

Повеќе информации

Употреба:
Сензор На Температура На
Тип:
Вибрации Сензор
Теорија:
Отпор Сензор
is_customized:
Yes
Материјал:
Мешавина
Бренд Име:
HAILANGNIAO
Број На Модел На:
SOP8 пак DIP8
Излез:
Префрлување Трансдуцерот

Најдобрите понуди во категоријата