Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
500PCS 2PIN 5MM RGB 7 боја бавно flash LED светлината-емитирачки диоди (LED) Нови и 5mm RGB 7 боја бавно flash LED пренесуваат на трети лица

500PCS 2PIN 5MM RGB 7 боја бавно flash LED светлината-емитирачки диоди (LED) Нови и 5mm RGB 7 боја бавно flash LED пренесуваат на трети лица

DEN 465.60
 

Това е достапна
Износ


Превозот И Плаќање
1. ние можеме да брод на објекти за целиот свет.и сме биле испратени до многу
земји, на пример : Itlay,Шпанија,Франција,Иран и така натаму.
1. Shiping такса е евтин ,ние можеме да брод од DHL,UPS-от,ТНТ ,EMS ,Кина Пост Воздух Mail .
2. Плаќањето е сигурно и лесно, вие може да ме плаќаат за онлајн употреба кредитна картичка(VISA или Mastercard )
Политика На Враќање
Нашата Гаранција
Вие Задоволство е нашите #1 Целта!
100% гаранција за квалитет!
Тоа е нашата заложба да бидете сигурни дека сте 100% задоволни со вас да купите

Повеќе информации

Употреба:
Притисок Сензор
Излез:
Дигитален Сензор
Тип:
Вакуум Сензор
Број На Модел На:
5MM RGB 7 боја бавно LED блиц
is_customized:
Yes
Материјал:
Мешавина
Бренд Име:
HAILANGNIAO
Теорија:
сала сензор

Најдобрите понуди во категоријата