18650 Батерија Li-ion 3.7 V Клип батеријата носителот Кутија Случај Црна Со Жица Доведе батеријата носители 10Pcs

18650 Батерија Li-ion 3.7 V Клип батеријата носителот Кутија Случај Црна Со Жица Доведе батеријата носители 10Pcs

DEN 120.00
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Бренд Име:
HAILANGNIAO
Излез:
Аналогни Сензор
Тип:
Магнетен Сензор
Материјал:
Мешавина
Број На Модел На:
батеријата кутија
is_customized:
Yes
Употреба:
батеријата кутија
Теорија:
батеријата кутија

Најдобрите понуди во категоријата