Нови Надвор Сензор на Температура на 6445F9 За Peugeot 206 207 208 306 307 407 Citroen Пад на превозот

Нови Надвор Сензор на Температура на 6445F9 За Peugeot 206 207 208 306 307 407 Citroen Пад на превозот

DEN 165.00
DEN 225.60
 

Това е достапна
Износ


Директна замена на дел за оригинални Надвор Сензор на Температура Одговара за : Peugeot 206 207 208 306 307 308 405 407 605 Citroen C3 C4 C5 C6 C8 XM Спецификација : Боја : црна Дел Број : 6445 F9 Кабел Должина : 28cm Сензор Главата Големина : 3.1 × 1.3x1.4cm Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ние нудиме јасни слики, мерења каде што е можно. Ве молиме проверете колку што е можно за да бидете сигурни дека стварта е оној што ви треба. 2. Ве молиме овозможи 0.5-1 инч разликата се должи на рачно мерење.(1 инч=2.54 см) 3.Бојата на реалните предмети може да малку поинаква од листата слики поради различни компјутерски екран, ви благодариме за вашето разбирање. 4.Настава не е вклучена.Професионалната Инсталација Е Препорачливо! Пакет се вклучени :
1 x Pc Сензор на Температура '

Повеќе информации

Бренд Име:
OOTDTY

Најдобрите понуди во категоријата