Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Професионални 130 Бои Trapezoid Палета Сенки Трепет Сенката За Очи Мат Шминка Комплет Жените Козметички Шминка Палета Пропушти Роуз

Професионални 130 Бои Trapezoid Палета Сенки Трепет Сенката За Очи Мат Шминка Комплет Жените Козметички Шминка Палета Пропушти Роуз

DEN 3695.52
 

Това е достапна
Износ

Професионални 130 Бои Trapezoid Палета Сенки Трепет Сенката за Очи Мат Шминка Комплет Жените Козметички Шминка Палета Пропушти се Зголеми Спецификација : Б ранд : МИС РОУЗ
Направени i n Кина Производство Лиценца Бр. : xk16-108 7282
Хигиена Лиценца Бр. : (2007)08-xk-0007
Рок на Гаранција за Квалитет : 3 Years
Состојка : Сенки : Talc,Мика,Магнезиум Стеарат,Paraffinum Liquidum,Kaolin,Octyl Palmitate,Methylparaben,Propylparaben.
Внимание :
Прекинете со употреба ако знаци на иритација или осип се јавува,Ако потечени,консултирајте се со некој лекар веднаш.
Чувајте ги на ладно и суво место.
За надворешна употреба само и да се чува вон дофат на Деца. 1

Повеќе информации

Тип:
Сенката За Очи
Заврши:
Сатен,Сјајот,Трепет,Светлечки,Сончева,Мат
Состојка:
Минерални суровини
Земја/Регион на Производство:
Кина
Корист:
Долго-траен,да Заличи,Лесно да се Носат,Други,Водоотпорен / водоотпорен
Бренд Име:
МИС РОУЗ
Количина:
1 сет
Сертификат Број:
(2007)08-XK-0007
Големина:
Set
Број На Модел На:
шминка палета
НЕТО-WT.:
120g
Водоотпорен / Водоотпорен:
Yes
Единствена боја/мулти-боја:
Над осум бои
Тип:
Сенката За Очи
Производство Лиценца Не:
xk 16-108 7282
шминка палета:
Мат Eyeshadows
Професионални Козметички:
партија маскарада
Терминот ако гаранција за квалитет:
3 Години

Најдобрите понуди во категоријата