До 2015 Врвот рачно изработени mink коса лажни трепки природно мека крстот густа mink косата, трепките бесплатен превозот

До 2015 Врвот рачно изработени mink коса лажни трепки природно мека крстот густа mink косата, трепките бесплатен превозот

DEN 139.00
DEN 239.52
 

Това е достапна
Износ


Функција :
.100% Сосема нова мода шминка мека долго дебели tableaux лажни трепки
.Направи твоите очи да изгледа светла и атрактивен
.За лице и за секојдневна употреба
.Може да бидат отстранети од страна на око шминка смена
.Едноставни за употреба и удобен за носење
.Одговара на вашиот каузална и партија шминка
.Може да се користи многу пати, ако тие се користат и отстранети properl
Пакетот вклучува : 1 кутија * 1 пара Лажни Трепки
Плаќање
.ние прифаќаме Alipay тука
.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
Испорака Детална :
. Објектот ќе биде предаден од страна на Воздух Пошта преку Кина Пост Воздух Mail заводот во рок од 1 бизнис дена по receving расчисти исплата
.тоа трае околу 20-35 дена.Други земји 25-50days
.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот responsibilty.ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
.Некаде Воздухопловната може да пропушти некои postages,ние ќе рефундирање на цената на објектот со исклучок на превозот надомест кога не можете да добиете на вашиот објект.
.ние добредојдовте во светот на купувачи
.Превозот во Светот
За Повратни Информации :
.ако не сте задоволни со нашата служба за производот.Ние очекуваме позитивен фидбек и 5 ѕвезди на детални продавачот Оценка.
.Ние ќе го прават истото за вас.ако имате anyproblem или не се задоволни со нашите производи и услуги.
.ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време пред да ја напушти други повратни информации,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Ви благодариме! Уживаат во шопинг тука!
Како да се применуваат лажни Трепки
Продавница во кина :

Повеќе информации

Должина:
12mm
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Eyelash Материјал:
Човечка Коса
Бренд Име:
AIMO
Количина:
1 парови
Големина:
Normal nize
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Лажни Трепки Terrier:
Пластични Памук Труп
Лажни Трепки Стил:
Дебели
Лажни Eyelashe Тип:
Целосната Во Дресот На Трепките
Број На Модел На:
S203
Боја:
Црна

Најдобрите понуди во категоријата