50Pcs Корисни Шминка Четки за Еднократна употреба Усни Четка Алатки Кармин Сјај Прачки Усна Четка Пенкало cleaning средства за Чистење Eyelash Applicators

50Pcs Корисни Шминка Четки за Еднократна употреба Усни Четка Алатки Кармин Сјај Прачки Усна Четка Пенкало cleaning средства за Чистење Eyelash Applicators

DEN 216.00
DEN 269.76
 

Това е достапна
Износ


Опис :
Име : Make Up Четка(Усна Четка)
Количина : 50 Pcs
Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Боја : Како на сликата шоу
Материјал : Flocked Главата+Полипропилен Рачка
Shippment : Бесплатен Превозот
Функција :
1.Расположливиот стадото-падна усна сјај апликатори со црна рачка
2.Да се спречи вкрстена контаминација на вашата усна производи со висок квалитет за еднократна употреба усна сјај applicators
3.Овие се одлични за примена на усна сјај или кармин дека wiil ви даде професионален изглед
Слика Покаже :
Плаќање : (како на сликата покажува)
Ние поддршка на методи за плаќање.
1. Пари објавени за нас откако ќе се потврди на испорака или времето за испорака е завршена.
2. Откако ќе го откажаа нарачката, Aliexpress систем ќе ви вратат во рок од 7-15 дена.
Превозот : (како на сликата покажува)
1.Кога ќе нарачате,ве Молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Ние ќе ја испрати на предмети во текот на еден ден откако вашата уплата е завршен.
2.Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од страна на превозот начин ќе се избере или побрзо превозот начин. Откако ќе се испраќаат вашите елементи, Таа треба за 15-60 дена (повеќе или помалку) на вашата земја во целина. Тоа може да зависи од локално царинење кој што не може да се контролира.
3.Нашата цена е не вклучувајќи Даноци, ДДВ или други скриени трошоци, Ние не сме одговорни за царински давачки.
4.Ние само брод за адреса во вашиот налог. Ве молиме запомнете да го напишете правилниот контакт информации (Име, Адреса, Телефон и сл. кога ќе ја поднесете вашата цел. Потоа, ако сакате да го смените вашата адреса, мора да се откаже од постојниот поредок и се постави нова цел. Меѓународен превозот е многу тешко да се предвиди,Откако таа беше испрати , ние не може да го промени тоа повеќе.
Боја Несовпаѓање :
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои причини, како што се боја одраз во монитор или позадина, светла и др.Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас да се види дали враќање или повраток е можно.
Повратни информации :
1.Ако не сте задоволни со нашата предмет или услуга, ве Молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди.И ние ќе среќен и да ја цениме вашата љубезно поддршка.
2.Ако не сте задоволни со нашата објектот,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се потрудиме да услуга за вас.Вашето задоволство е наша најголема мотивација.Срдечно ве покануваме да оставите позитивен фидбек за нас!
Контакт со нас на :
1. Ако имате било какви прашања или барања , ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате директно.
2. Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на Aliexpress или ни е-мејл .
3. Ние сме подготвени да разговара со вас и да се изгради добар / долгорочни бизнис.
Ви благодариме!

Повеќе информации

Тип На Објект:
Шминка Четка
Големина:
Nomal
Број На Модел На:
Sku
Се Користи Со:
усна
Бренд Име:
BEAUTY7
Количина:
50pcs
Четка Материјал:
Волна, Влакна
Состојба:
100%Сосема Нов
Објектот:
Корисни Шминка Четка
Се Користи Со:
Усните
Количина:
50pcs/set
Четка Материјал:
Flocked Главата+Полипропилен Рачка
Функција:
жените преносни козметички усна четка убавина
боја:
Како се покаже слика
Тип:
make up алатки
Употреба:
Make Up Алатка за еднократна Сенки Eyeliner
shippment:
Бесплатен превозот

Најдобрите понуди во категоријата