SAMGAMI БЕБЕ Пролет Девојка Мода Семејство Појавување на Облека Мајка и Ќерка Долг Ракав Флорални Печатени Фустани Родител Дете Облека

SAMGAMI БЕБЕ Пролет Девојка Мода Семејство Појавување на Облека Мајка и Ќерка Долг Ракав Флорални Печатени Фустани Родител Дете Облека

DEN 428.00
DEN 528.00
 

Това е достапна
Износ


Родител-дете облека
Мајка ми е големина од S-M-L-XL-XXL
Децата големина 90-100-110-120-130

Повеќе информации

Големина:
S, M, L, XL, XXL, Baby Girls 90, Baby Girls 100, Baby Girls 110, Baby Girls 120, Baby Girls 130
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Тип На Објект:
Фустани
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Флорални
Бренд Име:
SAMGAMI БЕБЕ
Стил:
Симпатична
Материјал:
Полиестер

Најдобрите понуди во категоријата