Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
бесплатен превозот Нови Година Fantasia Жените ноќта на Вештерките Cosplay костим Јужниот Убавина И Ѕверот Возрасни Принцезата Belle Костим М-XL

бесплатен превозот Нови Година Fantasia Жените ноќта на Вештерките Cosplay костим Јужниот Убавина И Ѕверот Возрасни Принцезата Belle Костим М-XL

DEN 1240.00
DEN 1362.24
 

Това е достапна
Износ


Забелешка :
Предмети се испраќаат преку Стандард кина пост воздух mail ,испорака ден е околу 25-60days.ако сте итно да се добие предмети pls контакт со нас и можете да го одбра побрза испорака начин, преку DHL,FEDEX,UPS-от
Weclome на нашите Jinjiang облека co.,ltd
Ние сме професионални производител на секси долна облека , ноќта на Вештерките носии s_3xl,секси корсет S_8 XL,
секси порибување, wetlook латекс catsuit, секси чевли, деца костими, латекс облека за 15 години во Кина.
Имаме 15 години на оперативниот искуство ,не само извозна компанија,со 400 работници за костимот и
300 луѓе prodcution линија за корсет, долна облека, порибување на предмети.
Ние ќе бидеме во можност да обезбеди најдобрите производи со најновите дизајн на производи,биле оем костими, корсет за
многу бренд компании.
ГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛАТА :
М биста 88cm половината во 72cm
L биста 92cm половината во 76cm
XL биста 96cm половината во 80см
•Ако сте помеѓу две големини, се препорачува избор на поголем големина
•Грешка толеранција од ±4cm е можно во зависност од производството датум и мерење locatio
ФАБРИКАТА СЛИКИ :
ВИСТИНСКИ СЛИКИ ОД КОСТИМОТ :
ПЛАЌАЊЕ И ИСПОРАКА :
· Ние ќе ја објавите на вашиот предмет во рок од 1 работен дена по плаќање се примени. Предмети се испраќаат преку Стандард
Испорака Услуга со Кина Пост. Ако сакате да примате објекти преку истите да се Изречни или Регистрирани Пост, ве молиме
изберете за дополнителни поштенски кога наредил,ние поддршка Fedex,DHL,UPS-от.
· Сите испораката ќе биде испратен на купувачот адресата наведена во Aliexpress.
· Среќни да се комбинираат поштенски КОГА ЌЕ го КУПИТЕ ПОВЕЌЕ ОД ЕДЕН ОБЈЕКТ ОД НАШАТА ПРОДАВНИЦА.
· Слики погоре може да не е точно ги рефлектираат вистинската боја на предмети. Снимањето или компјутер на екранот
може да предизвика малку хроматска разлика и/или големината на илузија од објектот.
КОМУНИКАЦИЈА И ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ :
•Комуникација е најдобар начин да совршен трансакцијата за двете страни.Ве молиме не двоумете се да прашате било
прашања пред да се провери, или да не контактирате за да утврдат до кој било проблеми на вашиот примен објект, а ние ќе ви одговори
во рок од 24 часа.
•Ако не сте задоволни со производот или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас и ни овозможи да го решат проблемот
пред да замине негативни повратни информации.
•Вашата повратна информација е многу важна за нас како ќе знаеме колку добро сме ја вршат работата. Ако сте задоволни со
нашите производи и услуги, ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас
•Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации за нашите купувачи кои се заврши трансакцијата.

Повеќе информации

Големина:
M, L, XL
Посебни Употреба:
Носии
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
бел костим
Тема:
Принцезата & Принцот
боја:
како на слика
Тема:
бајката костим
Тип На Производ:
целосно облека
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Ткаенина Тип:
Плетени
Должина На Ракав:
Краток
Знаци:
Цртан Лик Костимите
Извор:
костимот

Најдобрите понуди во категоријата