Возрасни Supergirl Костим 3S1093 Жена Суперхерој Cosplay Секси Фенси Облека Женски Супермен Костим Девојки Cosplay Партија Gown Облека

Возрасни Supergirl Костим 3S1093 Жена Суперхерој Cosplay Секси Фенси Облека Женски Супермен Костим Девојки Cosplay Партија Gown Облека

DEN 839.00
DEN 931.68
 

Това е достапна
Износ


Возрасни Supergirl Костим 3 S1093 Жена Суперхерој Cosplay Секси Фенси Облека Женски Супермен Костим Девојки Cosplay Партија Gown Облека
Возрасни Supergirl Костим,Жена Суперхерој Cosplay,Секси Супермен Костим Превозот е бесплатен, ние ќе ги искористиме кина пост, тој ќе пристигне во 25-45 дена, ако треба да пристигнат во 4-6 дена, можете да контактирате со нас за да испратите страна на курирската служба DHL, UPS-от,Fedex, Aramex , KCS, и во цената на Превозот цена од нив, исто Така, Ако сакате да се направи трговија на големо или да стане нашата компанија 's дистрибутер во вашето место, можете директно од нашата Онлајн трговија на големо веб-страница : ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Нашата компанија :
1. секси-сон е познат професионални производител и снабдувач на големо секси долна облека, секси костими, корсет, повеќе од 1200 предмети може да изберете од нашата веб страница.
2.Ние, исто така, прифати ОЕМ и ODM.
3.Ако сте заинтересирани во некои од предмети или би сакале да нарачате од нас, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
4. секси-сон искрено со нетрпение очекуваме да на можност за соработка со вас базирани на взаемна корист.
Производи детали : Материјал Памук+Spandex+полиестер Состојба 100% сосема нов,спакувани во запечатена пластична кеса.1 PC/ Пластична кеса Големина S,M,L,XL,2 XL Боја Како што е прикажано Опис Бесплатен Превозот Supergirl Возрасни Жени Костим 3 S1093 ноќта на Вештерките Носии За Жените,вклучуваат фустан и црвени чорапи. Миењето не хлор белење, не пеглање, не хемиско чистење, емитуваше OEM Цел е прифатена Превозот бесплатно од страна на кина пост, но ако сте под итно, можете да со DHL,TNT,EMS,UPS-от,Fedex и купувачот се плати Плаќање ЗАЧУВАМ, Банкарски Трансфер и western union Испорака датум во рок од 2-3 работни дена по recieving плаќање Место на Потекло Кина
големина на табелата :
Answer : ___________________________ Note :
1. Една големина како нормален одговара S M L XL луѓе. пред цел, pls контактирајте со нас за проверка, можете да ни кажете вашиот биста, половината, колковите големина, ние ќе провери дали тоа ви одговара, затоа што некои бесплатен големина помала а потоа нормално. и некои може да strecthed многу голема, expecially XL луѓе.
2. Бојата може да бидат посветли или потемни поради различни PC екран, ве молиме имајте во предвид боја различни проблем.
3. Измијте го со рака во 30-степен вода, висат да се исуши во сенка, се забранува белење
4. Големина на табелата е само за референца, не може да биде малку разлика според упатство за мерење
Според рускиот поштенски барања.
За да бидете сигурни дека можете да ја прими пратката без проблеми. Ве молиме следете ги овие редовни,
1.Примачот име, ве молиме да го пополните целото име, вклучува три дела( првите делови е вашето име, вториот дел е татково име, третиот дел е семејното име.)
2.Адреса, ве молиме да го пополните детални адреса, вклучуваат земја, поштенски код, области во Русија, локација(city /град/село),името на улицата, куќа или стан број.
3.Најважните работи е на локација и на улица име мора да биде во согласност со вашиот пасош регистрирана адреса. Ве молиме да ги доставите на адреса на руски.
Политика на враќање
1.Врати се прифатени, ве Молиме контактирајте со нас пред да се врати на предмети назад
2. Ве молиме имајте на објекти во оригиналната статус и ги врати во рок од 7 дена по приемот на нарачката
3. Продавачот плати се врати Превозот надомест кога постојат било кој квалитет на проблем или погрешна предмети биле испратени
За локални даноци и царините :
Локалните даноци и царините можеби се случи во некои земји, Купувачот или percipient е одговорен за сите тие даноци и давачки.

Повеќе информации

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Посебни Употреба:
Носии
Број На Модел На:
3S1093
Материјал:
Spandex
Бренд Име:
Koolee
Тема:
Супермен
Посебни Употреба:
Носии
Тема:
Supergirl Костим
Големина:
S,M,L,XL,2XL
боја:
Како што е прикажано
време на испорака:
акции објект, за да испратите 1-3 работни дена
Функција:
секси, атрактивна за љубител
Возрасна Група:
Возрасни
Пакување:
Убаво opp вреќа
Снабдување Тип:
трговијата на мало, трговија на големо прифатени,контактирајте со нас за промет на големо веб-сајт
Вклучуваат:
облека и чорапи

Најдобрите понуди во категоријата