Секси Женска Соба Костими Бесплатен Превозот Секси Училиште се Облекуваат 3S66158 Најдобро Продаваните Топла Ученичка Носии

Секси Женска Соба Костими Бесплатен Превозот Секси Училиште се Облекуваат 3S66158 Најдобро Продаваните Топла Ученичка Носии

DEN 666.00
DEN 739.68
 

Това е достапна
Износ


Секси Женска Соба Костими Бесплатен Превозот Секси Училиште се Облекуваат 3 S66158 Најдобро Продаваните Топла Ученичка Носии
Секси Училиште се Облекуваат,Секси Schoolgril Костим,Секси Спалната соба Училиште Девојка Костим : Превозот е бесплатен, ние ќе ги искористиме кина пост, тој ќе пристигне во 25-45 дена, ако треба да пристигнат во 4-6 дена, можете да контактирате со нас за да испратите страна на курирската служба DHL, UPS-от,Fedex, Aramex , KCS, и во цената на Превозот цена од нив, исто Така, Ако сакате да се направи трговија на големо или да стане нашата компанија 's дистрибутер во вашето место, можете директно од нашата Онлајн трговија на големо веб-страница : ве молиме контактирајте со нас со sexy-fashion-dress.com Нашата компанија :
1. секси-сон е познат професионални производител и снабдувач на големо секси долна облека, секси костими, корсет, повеќе од 1200 предмети може да изберете од нашата веб страница.
2.Ние, исто така, прифати ОЕМ и ODM.
3.Ако сте заинтересирани во некои од предмети или би сакале да нарачате од нас, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
4. секси-сон искрено со нетрпение очекуваме да на можност за соработка со вас базирани на взаемна корист.
Производи детали :
Материјал
Памук+Spandex+полиестер
Состојба
100% сосема нов,, спакувани во запечатена пластична кеса. 1 PC/ Пластична кеса
Големина
една големина
Боја
Како се покаже
Опис на Големо Училиште Девојка Костим Вклучуваат Вратоврска+Top+Здолниште+Рака,На Сите Други Не't Include.
Перење
не хлор белење, не пеглање, не хемиско чистење, емитуваше
Цел
ОЕМ е прифатена
Shi3 Sing
слободен од кина пост, но ако сте под итно, можете да со DHL,TNT,EMS,UPS-от,Fedex и купувачот да ја плати
Плаќање
ЗАЧУВАМ, Банкарски Трансфер и western union
Испорака датум
во рок од 2-3 работни дена по recieving плаќање
Место на Потекло
Кина
една големина :
Ако сакате различна големина или различни бои во една многу, ве молиме оставете порака за нас!
Answer : ___________________________ Note : 1. Една големина како нормален одговара S M L XL луѓе. пред цел, pls контактирајте со нас за проверка, можете да ни кажете вашиот биста, половината, колковите големина, ние ќе провери дали тоа ви одговара, затоа што некои бесплатен големина помала а потоа нормално. и некои може да strecthed многу голема, expecially XL луѓе. 2. Бојата може да бидат посветли или потемни поради различни PC екран, ве молиме имајте во предвид боја различни проблем. 3. Измијте го со рака во 30-степен вода, висат да се исуши во сенка, се забранува белење 4. Големина на табелата е само за референца, не може да биде малку разлика според упатство за мерење
Политика на враќање
1.Врати се прифатени, ве Молиме контактирајте со нас пред да се врати на предмети назад
2. Ве молиме имајте на објекти во оригиналната статус и ги врати во рок од 7 дена по приемот на нарачката
3. Продавачот плати се врати Превозот надомест кога постојат било кој квалитет на проблем или погрешна предмети биле испратени
Повратни информации :
Ве молиме Контактирајте со нас пред да Замине никакви негативни или неутрални повратни информации,Ние ќе
работиме со вас да го реши секој проблем во време и ние ќе ги почитуваме вашите
предност, услуги на Клиентите е нашиот Број 1 цел.
Tks за вашето разбирање & соработка однапред
Добар квалитет,прифатлива цена
Толку Убава ,не пропуштајте ја!
Секси, Топла и удобна
Ви благодариме за вниманието!
за нашата фабрика :

Повеќе информации

Големина:
One Size
Посебни Употреба:
Носии
Тема:
Училиште Девојки
Материјал:
Spandex
Број На Модел На:
3S66158
Бренд Име:
Koolee
Посебни Употреба:
Носии
Големина:
one size/free size
боја:
Како што е прикажано
време на испорака:
акции објект, за да испратите 1-3 работни дена
Функција:
секси, атрактивна за љубител
Возрасна Група:
Возрасни
Пакување:
Убаво opp вреќа
Снабдување Тип:
трговијата на мало, трговија на големо прифатени,контактирајте со нас за промет на големо веб-сајт
други големина:
Прифатени се прилагодите различна големина, MOQ 30 КОМПЈУТЕРИ

Најдобрите понуди во категоријата