166cm големи гради вистинска вагина анален устата метален скелет солидна TPE возрасни секс кукла за мажи

166cm големи гради вистинска вагина анален устата метален скелет солидна TPE возрасни секс кукла за мажи

DEN 65892.00
DEN 77520.00
 

Това е достапна
Износ


166 см висок јапонски целосна силикони метален скелет секс кукла вистински lifelike големи гради возрасни љубовта кукла секс играчка за мажи
Опис на производот : на Кожата материјал : 100% TPE Внатрешноста : TPE со метален скелет Висина : 166cm Дупка : Вагината и градите секс ,орален секс и анален секс Вагината длабочина : 17cm , анален длабочините : 17cm ,Усни длабочина : 12cm

Повеќе информации

Тип На Објект:
Секс Кукли
Материјал:
TPE
Број На Модел На:
NSM-JY166
Бренд Име:
pinklover
љубовта кукла Материјал:
100% TPE со метален скелет
lifelike кукла функции :
орални / градите / вагината/ анусот секс
аниме секс кукла Предност:
мека мазна вистински се чувствуваат нема чуден мирис
секс љубовта кукла високи:
168cm
секс кукла вистински очи:
може да dhoose кафена, зелена, сина
јапонски силикони секс кукли вагината :
може да изберете firmed или отстранлив

Најдобрите понуди во категоријата