Nsendato Дигитални антенски ISDB-Т ISDBT Set Top ТВ Кутија Конвертор Мини HDMI ISDB Т ТВ Тјунер Адаптер за во ЖИВО E Монитор CRT/LCD

Nsendato Дигитални антенски ISDB-Т ISDBT Set Top ТВ Кутија Конвертор Мини HDMI ISDB Т ТВ Тјунер Адаптер за во ЖИВО E Монитор CRT/LCD

DEN 876.00
DEN 1007.04
 

Това е достапна
Износ


Nsendato Дигитални антенски ISDB-Т ISDBT Set Top ТВ Кутија Конвертор Мини HDMI ISDB Т ТВ Тјунер Адаптер за во ЖИВО E Монитор CRT/LCD
Белешки : ISDB-Т Siginal не е surpport сите земји ,ако не се знае за тоа ,ве молиме оставете порака за потврдија тоа

Повеќе информации

Приклучок Тип:
САД Приклучокот, ЕУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок
Бренд Име:
Nsendato
Договорот за слободна трговија(Free To Air):
Yes
Висока Дефиниција:
Yes
Број На Модел На:
isdb-т приемник
Со USB Wifi:
No
Тип:
Дигитални
Пакет:
No

Најдобрите понуди во категоријата