Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
7 Парчиња/Лето многу Бебе Момчиња Бебе Девојки Romper Краток Ракав Памук Младата Rompers Jumpsuit Pullover Новородено Бебе Мода Romper

7 Парчиња/Лето многу Бебе Момчиња Бебе Девојки Romper Краток Ракав Памук Младата Rompers Jumpsuit Pullover Новородено Бебе Мода Romper

DEN 979.00
DEN 1919.04
 

Това е достапна
Износ

7 Парчиња/Лето многу Бебе Момчиња Бебе Девојки Romper Краток Ракав Памук Младата Rompers Jumpsuit Pullover Новородено Бебе Мода Romper
*Фабрика Директни - Локален Бренд* Материјал : Памук бебе romper.висок квалитет! Функција : Краток Ракав Jumpsuit. Удобно и дише Машина перат

С О П :
П : Како да се избере вистинската големина?
A : Можете да ги погледнете на нашата големина на табелата, изберете според висината и тежината на бебето да е големина, ако не сте сигурни, ве молиме контактирајте со нас за да се препорача на правото големина за вас.
П : Дали облека фотографии вистински?
A : Ние гарантираме дека сите наши производи слики се направени во вид, сличноста е над 90%. Но таму ќе биде малку боја разлика поради различни монитори и светла. Ако се сомневате со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас за да го потврдите.
П : Како за квалитетот на облека?
A : Ние ќе ги провери стоката внимателно пред превозот и ние се обидуваме се потрудиме да бидете сигурни дека облеката се добри. Иако тоа е можно со мали теми,прашина или чудно големини. Ние не прифатлива деца носат не луксуз. Ве молиме размислете два пати пред вашата цел.
П : Колку долго може да се добие мојата цел ?
A : превозот времето зависи од начинот на логистика и земјата. И одмор, исто така, може да влијае на превозот време.Така следниве логистика време е само за референца.Ако постои било каков проблем, добредојдени да не контактирате.
П : Што ако облека добив со некои проблеми,може да можам да добијам мојот наплата?
A : Да, се разбира. Кога ќе најдете облека имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето. Можете да не контактирате преку стои внатре писмо, ние ќе ви даде задоволителен обработка, како е можно поскоро.

Забелешка:
Ве молиме внимателно проверете го вашето име,адреса и телефонски број,како и стока големина и боја.Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен.Ние обезбедуваме Кина Пост Воздух Mail услугата ќе биде колку што е можно брз транзит,Но поради некои специфични фактори и регионалните прашања може да предизвика задоцнување во испораката,се надеваат дека ќе бидат во можност да разберат и да бидат трпеливи,ви благодариме!
Нашата Веб :
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.

Повеќе информации

Дете НИ Големина:
6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers
Јака:
О Деколте
Пол:
Унисекс
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
HY10157
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Материјал:
Памук
Материјал Состав:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
Бренд Име:
YAOYAO МЕЧКА
7 парчиња/многу:
лето romper
кратко sleeve romper:
Памук Младата Rompers
jumpsuit:
новороденче rompers
Моден Бебе Romper:
бебе момчиња облека
бебе девојки облека:
Pullover Rompers

Најдобрите понуди во категоријата