Cupcake Украсување Алатки Навремено Транспарентен Акрилик Втиснување фондан Возен Pin за Cupcake Topper Подарок Паста Декорација

Cupcake Украсување Алатки Навремено Транспарентен Акрилик Втиснување фондан Возен Pin за Cupcake Topper Подарок Паста Декорација

DEN 95.52
 

Това е достапна
Износ


тип : торта алатки
Торта алатки тип : фондан возен pin
Функција : Еко-пријателски ,порибено
Metarial : акрилик
Функција : Еко-пријателски ,порибено
Е-кориснички : да
Висок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење
Нашата пакет :
Нашиот вистински фото :
Нашата продавница повратни информации !!!

Повеќе информации

Тип:
Печење & Тесто Алатки
Бренд Име:
FACEMILE
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
FDA,SGS
Печење & Тесто Алатки Тип:
Ролинг Игли
Број На Модел На:
53-01
Материјал:
Акрилик
каталог:
колаче алатка
категорија:
готвење алатка
Објектот:
bakewear сет
Стил:
печење & тесто алатка
Атрибути:
Печење Јадења & Тави
различни:
barwear
Класификација:
пица алатка
производ каталог:
пудинг мувла

Најдобрите понуди во категоријата