HengLi HLY 30inch 3080 3K Карбонски Влакна Пропелер Реквизити Г.С. CCW 1Pair

HengLi HLY 30inch 3080 3K Карбонски Влакна Пропелер Реквизити Г.С. CCW 1Pair

DEN 5031.00
DEN 5918.40
 

Това е достапна
Износ


HLY 30inch Карбонски Влакна 3080 Пропелер Реквизити Г.С. CCW за Тешки Вчитување FPV Multicopter беспилотни Летала 1 Пар
Спецификација : - Материјал : Јаглерод влакна
- Должина на : 30inch
- Завртка теренот : 8
- Тежина : 112g/парче
- Монтажа дупка : 3мм(4 парчиња)
- Монтажа дупка растојание : 31mm
- Одговараат за brushless мотор
Пакет се вклучени :
- 1*Елиса Г.С.
- 1*Елиса CCW

Повеќе информации

Тип:
Авион
Карактеристики:
Далечинска Контрола
Воздушна Фотографија:
No
Контролор На Владата:
MODE2,MODE1
Состојба на Собранието:
Unassembled Комплет
Контролор На Батеријата:
No
Време На Полнење:
Никој
Акција Време:
Никој
Приклучоци Тип:
Никој
Извор На Енергија:
Електричен
Контрола На Канали:
12 Channels & Up
Димензии:
Никој
Возраст Опсег:
> 8 години
Далечинска Контрола:
Yes
Полнење Напон:
Никој
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Arkbird
Пакетот Вклучува:
Никој

Најдобрите понуди во категоријата