Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
DAGEAI Нови сите-метал Машински Алуминиумски мраз риболов ролна 50mm 4#/70m Лево/Десно Раце Летаат Риболов Ролна

DAGEAI Нови сите-метал Машински Алуминиумски мраз риболов ролна 50mm 4/70m Лево/Десно Раце Летаат Риболов Ролна

DEN 467.00
DEN 536.64
 

Това е достапна
Износ


Дијаметар : 5cm Тежина : 50 g Линија капацитет : 4#/70m околу (за повикување само, со цел да се користи како актуелната употреба) Стока опис : * сите метални алуминиумски легури материјали, цврсти и издржливи, компактен и убави. * изглед, се чувствуваат удобно. Кога ќе се тресат тоа, можете да направите звук. * со сопирачки на грам колапс, за да се префрлате кочница на грам колапс, рибарски брод лулка, dial назад, риболов ленти може да биде линија, но не може да се квалификува за да кочница функција. На удирање дизајн на телото на воланот прави воланот полесни и полесно за риболов.

Повеќе информации

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерце,Реката
Риболов Ленти Тип:
Летаат Риболов Тркала
Риболов Метод:
Летаат Риболов
Мамки Тип:
Лажни Мамка
Број На Модел На:
215#
Бренд Име:
DAGEZI

Најдобрите понуди во категоријата