YUMOSHI Риболов Ролна 13+1BB XS1000-7000 5.5:1 Полн Метал Серпентина Намамат Море 14BB Gapless Океанот Летаат Рок Риболов се Врти Тркалото 4.7:1

YUMOSHI Риболов Ролна 13+1BB XS1000-7000 5.5:1 Полн Метал Серпентина Намамат Море 14BB Gapless Океанот Летаат Рок Риболов се Врти Тркалото 4.7:1

DEN 781.92
 

Това е достапна
Износ

Детали за производот Бренд : YUMOSHI име на Производ : Риболов ролна Модел Бр. : XS1000-7000 Лежишта : 13+1 BB Материјал : Метал Cid : 5.5 : 1(1000-5000) 4.7 : 1 (6000-7000) Тежина : XS1000 / 220g ; XS2000 / 270g ; XS3 000 / 29 0g ; XS4 000 / 305 г ; XS5 000 / 315 г ; XS6 000 / 40 0g ; XS7 000 / 41 0g Рачка на ветер : Лево и Десно заменлив Продукт Слика
плаќање
1,ние ги поддржуваме сите следниве метод на Плаќање,како што се visa,Boleto,Mastercard,Запад унија,webmoney и така натаму.
2,Плаќањето мора да биде во рок од 5 дена по ред.
3,Ако се направи плаќањето не е успешно, ве молиме проверете ги вашите нарачки, доколку тоа се уште не е решен, ве молиме контактирајте со нас.
4,ве Молиме проверете го вашето име(Особено руски клиенти), адреса и телефонски број, пред да плати, во спротивно не ќе ги добиете пакет.
Пратката&Испорака
1,ние guaratee да брод од 48 часа по исплата потврда,пред да се испрати стоката ние ќе ви испратиме масажа во Aliexpress.ве молиме проверете го ова.
2,ние ги поддржуваме многу превозот методи.Нормално, пакети ќе пристигне во рок од 45 дена.
3,за Да пратите вашиот pakages, ве молиме посетете ја
4,Топли совети : Со цел да се намали телесната тежина, така што цените се разумни, сите наши производи колку што е можно да не се користи на надворешното пакување кутија, освен неколку ранливи на употребата на производи надвор од pckaging.
Враќање&Наплата
1, ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас навремено.
2, ако ви треба наплата или враќање, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се справи со вас во рок од 48 часа.
Повратни информации
Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи,ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне,
Ако сте задоволни со нашите производи,ве молиме да ни остават 5-ѕвезда повратни информации и некои слики од нашите производи,ви благодарам многу.

Повеќе информации

Имајќи Количина:
14
Гајтанот Капацитет:
1000 Серијата, 2000 Серија, 3000 Серија, 4000 Серија, 5000 Серија, 6000 Серија, 7000 Серија
Бренд Име:
yumoshi
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Риболов Метод:
врти
Риболов Ленти Тип:
Пред-Вчитување Се Врти Тркалото
Мамки Тип:
Лажни Мамка
Број На Модел На:
xs1000-7000
Име:
риболов ролна
Тип На Единица:
Сет
Тежина На Пакет:
0.5kg (1.102lb.)
Пакет Големина:
10cm x 10cm x 2cm (3.94in x 3.94in x 0.79in)
Е Прилагодена:
Yes
Suivice:
Висок Квалитет на услуга
квалитет:
Висок
Место на Потекло:
Кина
Време е да се marke:
2017
користат за:
Риболов

Најдобрите понуди во категоријата