Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
8 Бои Селанец Пердув& Ringneck Pheasant Опашка Скапоцени Мрачно Пердуви Летаат Спојување на Материјалите за кои Летаат Риболов Нимфата Грешки Лета

8 Бои Селанец Пердув& Ringneck Pheasant Опашка Скапоцени Мрачно Пердуви Летаат Спојување на Материјалите за кои Летаат Риболов Нимфата Грешки Лета

DEN 95.52
 

Това е достапна
Износ


8 Бои Селанец Пердув& Ringneck Pheasant Опашка Скапоцени Мрачно Пердуви Летаат Спојување на Материјалите за кои Летаат Риболов Нимфата Грешки Лета
Карактеристики : Pheasant Пердув, летаат врзување материјал за мува риболов грешки прави.
Спецификации :
Бои : 8 бои за да изберете од најпознатите корисни бои, покажуваат како belows)
Должина : над 20cm , за пердув е природно, должина ќе се разликуваат
Пакување : 2 парчиња/пакет, на една боја; ние имаме 8colors за вас за да изберете од

Повеќе информации

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерце,Реката
Број На Модел На:
ФТУ-9
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Инсекти Мамка
Бренд Име:
Кралската Sissi

Најдобрите понуди во категоријата