Мека риболов мамка за костур риболов--еден сет боја мека мамка 1 убодни главата и две мамка

Мека риболов мамка за костур риболов--еден сет боја мека мамка 1 убодни главата и две мамка

DEN 266.88
 

Това е достапна
Износ


无标题文档
Производ Детали
1. Висока фреквенција шокантно опашка
2. Вечера-свитливи тело за страшни пливање акција
3. Различни дел сол во внатрешноста
4. Инјектира силни вкусови
5. 5 големината и 7 бои на продажба
6. 100% животната средина-пријателски материјал од Германија
7. Целни Видови : Костур ,Штука ,Бас ,Рок Риба ,Сом,Пастрмка, Zander ГОЛЕМИНА ТЕЖИНА КОЛИЧЕСТВО КУКИ БОИ 6 cm 2 g 15 компјутери/торба 2/0 # 5 видови 7.5 cm 3 g 12 компјутери/торба 3/0 # 5 видови 9 cm 4 g 10 компјутери/торба 5/0 # 7 видови Карактеристика
1. Јапонски бренд KEITECH ЛЕСНО SHINER Дизајн. високо квалитетен материјал, Прво одделение.
2. Две-боја шприц.
3. Производот се додава различни процентот на сол и мамка риба вкус.
4. Ултра-тенок опашка, употребата на опашката замав, е сорта на БАС омилени.
5. Целните видови БАС, КОСТУР.
6. Мулти-видови комбинација риболов метод, може да се користи флексибилно.
Производ вовед
1). Што е ЕКО материјал за мека намамат prodution?
>Ова видови на пвц материјал е една зелена животната средина материјал за природата. Конечниот мека намамат може да се доделуваат храна одделение пластика. Исто така, меките намамат не се имате било какви иритирачки пластични вкус.
2). Предности на Haigol Мека Намамат :
>100% Навистина заштита на Животната средина материјал без DOP.
>Јапонија Технологија поддршка.
>Парична казна изработка, сигурен квалитет.

Повеќе информации

Позиција:
Реката,Резервоар Езерцето,Езеро
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
W&К
Број На Модел На:
HT008
Суровина на Мамката:
Меки Пластични--100% Заштита На Животната Средина
Производство Технологија:
Рака-Истури
Мамка тип:
Shad ,Гребло опашка
Големина на Shad:
9 cm
убодни глава:
22 g
Еден сет количина:
1 убодни главата ,2 парчиња мека мамка
Внатрешниот лента:
Yes
Игра Риба:
Море бас ,Треска ,Пастрмка ,Штука,Zender
Бои:
8 МЕША БОИ

Најдобрите понуди во категоријата