Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Доведе Мамки за Риболов Намамат Убодни Мамка Лажни Мамка Метал Намамат Доведе Тегови Риболов Справи со Две големина 28g 18g

Доведе Мамки за Риболов Намамат Убодни Мамка Лажни Мамка Метал Намамат Доведе Тегови Риболов Справи со Две големина 28g 18g

DEN 1020.00
DEN 1200.00
 

Това е достапна
Износ


добредојдовте во мојата продавница
Со Лажица Ги Намамат Риболов Намамат Метал Материјал Мамка
Две големина 28g 7.5 cm,18g 6.5 см

Повеќе информации

боја:
28g, 18g
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Река,Резервоар Езерото,Со Крак
категорија:
Намамат
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
sunpulse
Број На Модел На:
20g 13g
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата