Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Нови Пристигнување 8pcs/многу Мали Minnow Риболов Справи Swimbait Crankbait Мами 3d Очи Мамка Бас Бесплатен Превозот

Нови Пристигнување 8pcs/многу Мали Minnow Риболов Справи Swimbait Crankbait Мами 3d Очи Мамка Бас Бесплатен Превозот

DEN 360.00
 

Това е достапна
Износ


Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов. Шарени тело може да се направи лесно да се фати риба. Lifelike и брза акција во вода. Одличен визуелен ефект на привлече рибите. Бренд : LINGYUE L ength : 5cm Тежина : 2.9 g Боја : 8 Различни Бои Кука : Висок јаглероден челик тројно кука Пакет : OPP Пакет Содржина : 8 компјутери намамат ( Добар квалитет

Повеќе информации

Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Поток,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Бренд Име:
LINGYUE
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
Y025-сите

Најдобрите понуди во категоријата