6 Бои Летаат Риболов Долго Лажен Жанила Кристал Флеш Тема Линија Екипаж Мамки Flashabou Летаат Врзување Streamer Муви Материјал Линии

6 Бои Летаат Риболов Долго Лажен Жанила Кристал Флеш Тема Линија Екипаж Мамки Flashabou Летаат Врзување Streamer Муви Материјал Линии

DEN 86.40
 

Това е достапна
Износ


6 Бои Летаат Риболов Долго Лажен Жанила Кристал Флеш Тема Линија Екипаж Мамки Flashabou Летаат Врзување Streamer Муви Материјал Линии
Карактеристики : Материјал за Врзување Летаат Врзување Streamers, Телото украсување, како flashabou итн.
Спецификација :
Должина : околу 3 метри/картичка секоја боја
Жанила Ширина : околу 3cm
Жанила Бои : Како слика (злато, сребро,сина, виолетова, зелена, црвена )
Пакување :
2 Картички * Долго Лажен Жанила (една боја)

Повеќе информации

Бренд Име:
Кралската Sissi
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Река,Резервоар Езерото,Со Крак
категорија:
Инсекти Мамка
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
FTT-12

Најдобрите понуди во категоријата