100pcs/lot5Color Симулација на Меки Мамка Ракчиња 3.6 g 8cm Мека Пластика за Риболов Мами со 3D Очи

100pcs/lot5Color Симулација на Меки Мамка Ракчиња 3.6 g 8cm Мека Пластика за Риболов Мами со 3D Очи

DEN 583.00
DEN 613.44
 

Това е достапна
Износ


100pcs/многу 5 Color Симулација на Меки Мамка Ракчиња 3.6 g 8cm Мека Пластика за Риболов Мами со 3 D Очи
Опис : Боја : 5 бои Должина : 8 CM Тежина : 3.6 g / еез Очи : 3 D Очи Материјал : Пластични Боја : ГЛАСАЧКО место зелена боја Пакување : OPP Вреќа Пакет се Вклучени : 1 пакување од 100 компјутери/многу Риболов Мами

Повеќе информации

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Река,Резервоар Езерото,Со Крак
категорија:
Намамат
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
ЛЕТААТ РИБА КУПОЛА СОН
Број На Модел На:
риболов намамат

Најдобрите понуди во категоријата