Море бас риболов намамат мека мамка со 22 g убодни глава--шарени shad

Море бас риболов намамат мека мамка со 22 g убодни глава--шарени shad

DEN 266.88
 

Това е достапна
Износ


W&К Риболов Продавница ,снабдување со професионална риболов справи од 2010 година. Особено ,мека намамат е нашиот најголем сила за риболовците ,и цена директно од фабриката . Голема пливање акција и природата на материјалот ќе ви помогне . W&K ,би сакал да го споделам риболов искуство и смешни работи .Надеж ,ние може да се задоволат вашата потреба .
Мека Мамка Прегледи
Овој објект е за еден сет на меките мамка : Вклучувајќи 1 убодни главата и два компјутери тело .
(Еден). Големина на меки намамат :
Модел
Lenght
Тежина
Забелешка
HT008
9 CM
8 G
ВБРИЗГУВАЊЕ
УБОДНИ глава
3/0
22 g
Еден сет
2 парчиња тело
1 buc убодни глава
(Б). Детален на риболов намамат :
(C). Боја листа на мека мамка :
(D). Во врска со пакетот за мека намамат :
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1). Што е ЕКО материјал за мека намамат prodution ?
>>>Ова видови пвц материјал е една зелена животната средина материјал за природата .Конечниот мека намамат може да спогодба на храна одделение пластика.Исто така ,меките намамат не се имате било какви иритирачки пластични вкус .
2). Предности на W&К Мека Намамат :
>>>100% заштита на Животната средина материјал без DOP.
>>>Јапонија Технологија поддршка.
>>>Со еднокреветни, двокреветни, мешавина боја повеќе од 27 бои. >>>Сјајот, Noctilucent Прав и вкус е на располагање.
3). За користење на различни стил мека ги наведуваш .
>>>
4). ЗА РИБОЛОВ Историја :
Производ вовед
1). Што е ЕКО материјал за мека намамат prodution?
>Ова видови на пвц материјал е една зелена животната средина материјал за природата. Конечниот мека намамат може да се доделуваат храна одделение пластика. Исто така, меките намамат не се имате било какви иритирачки пластични вкус.
2). Предности на Haigol Мека Намамат :
>100% Навистина заштита на Животната средина материјал без DOP.
>Јапонија Технологија поддршка.
>Парична казна изработка, сигурен квалитет.

Повеќе информации

Позиција:
Река,Езеро
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
W&К
Број На Модел На:
HT008
Суровина на Мамката:
Меки Пластични--100% Заштита На Животната Средина
Производство Технологија:
Рака-Истури
Мамка тип:
Shad ,Гребло опашка
Големина на Shad:
9 cm
убодни глава:
22 g
Еден сет количина:
1 убодни главата ,2 парчиња мека мамка
Внатрешниот лента:
Yes
Игра Риба:
Море бас ,Треска ,Пастрмка ,Штука,Zender
Бои:
8 МЕША БОИ

Најдобрите понуди во категоријата