година Нови Море Риболов Намамат 4.5 4.2 cm g Рок Чаби Bionic Тешко Мамка Море Depth0.1m-0.5 m Jigging Риболов Справи

година Нови Море Риболов Намамат 4.5 4.2 cm g Рок Чаби Bionic Тешко Мамка Море Depth0.1m-0.5 m Jigging Риболов Справи

DEN 61.00
DEN 64.32
 

Това е достапна
Износ


2016 година Нови Море Риболов Намамат 4.5 4.2 cm g Рок Чаби Bionic Тешко Мамка Море Depth0.1m-0.5 m Jigging Риболов Справи Опис : Пливање поза е lifelike боја е згодна, лесно да се привлечат големи риби Должина : 4.5 cm (1.8 Инчи ) Тежина : 4.2 g/еез Материјал : Високо Квалитетни Пластични Очи : 3 D Очи Куки : Зајакнување на Куки Боја : Ќе Биде Случаен Испорака Пливање Длабочина : 0.1-0.5 M Бои работат повеќе деликатна/Подобра текстура/Погоден за длабоко морето контрола Пакет Листата : 1pcs* Риболов Намамат

Повеќе информации

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Бренд Име:
ЛЕТААТ РИБА КУПОЛА СОН
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
риболов намамат

Најдобрите понуди во категоријата