Нови Вештачки Попер Пластични Мамка 7cm7.2g Jigging Намамат Куки Риболов Bionic Мамка за Справување со 6color Достапни

Нови Вештачки Попер Пластични Мамка 7cm7.2g Jigging Намамат Куки Риболов Bionic Мамка за Справување со 6color Достапни

DEN 48.00
DEN 49.92
 

Това е достапна
Износ


Нови Вештачки Попер Пластични Мамка 7cm7.2g Jigging Намамат Куки Риболов Bionic Мамка за Справување со 6color Достапен Опис : Пливање поза е lifelike боја е згодна, лесно да се привлечат големи риби Должина : 7cm (2.7 Инчи ) Тежина : 7.2 g/еез Материјал : Високо Квалитетни Пластични Очи : 3 D Очи Куки : Зајакнување на Куки Боја : Ќе Биде Случаен Испорака Пливање Длабочина : 0.5-2.5 M Бои работат повеќе деликатна/Подобра текстура/Погоден за длабоко морето контрола Содржи метал и монистра, пливање може да испрати звук и предизвика големи риби. Голема риба ќе дојде до напад од далеку Пакет Листата : 1pcs* Риболов Намамат

Повеќе информации

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Бренд Име:
ЛЕТААТ РИБА КУПОЛА СОН
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
риболов намамат

Најдобрите понуди во категоријата