Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
TUYA 1pcs Риболов Мамка Море Контрола Minnow Вештачки Мамки Голема Wobblers Риболов Намамат Крап Peche Crankbait Pesca Jerkbait 96#

TUYA 1pcs Риболов Мамка Море Контрола Minnow Вештачки Мамки Голема Wobblers Риболов Намамат Крап Peche Crankbait Pesca Jerkbait 96

DEN 180.00
DEN 225.60
 

Това е достапна
Износ


Спецификации : Куки : 2 Sharp & Висока Пенетрација Куки Големина : 10.5 см,беа 25,5 g Боја : 5 бои Пакетот вклучува : 1x Мамки

Повеќе информации

Позиција:
Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Океански Брод Риболов
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
96

Најдобрите понуди во категоријата