8 Насоки Ткае 500m Супер силен Јапонија Multifilament ЈП Плетенка Риболов Линија 15LB 30LB 40LB 45LB 50LB 60LB 70LB 80LB

8 Насоки Ткае 500m Супер силен Јапонија Multifilament ЈП Плетенка Риболов Линија 15LB 30LB 40LB 45LB 50LB 60LB 70LB 80LB

DEN 912.00
DEN 1302.24
 

Това е достапна
Износ


8 Насоки Ткае 500m Супер силен Јапонија Multifilament ЈП Плетенка Риболов Линија 15 LB 30 LB 40 LB 45 LB 50 LB 60 LB 70 LB 80 LB Карактеристики : НЕСПОКОЈОТ од други линија.
8strands ниска водат ,висока чувствителност.
Висок Степен на 8 насоки bradied кастинг линија.
8strands Користиме високо специфична тежина polyeseter.
8strands Одлична durablity и отпорност на триење
8strands Масна линија површината ,се зголемува кастинг далечина ,го намалува триењето(намалување на звук)намалување водич заплитане ,даде поголема заштита на вашиот риболов свиткани околу еден калем. Спецификации : Бренд : JOF Тип : Плетенка риболов линија
Должина : 500m/парче
Кодот : 0.8#,1#,1.5#,2#, 2.5#,3#,3.5#,4#,5#,6# ,7# ,8#
Поле : Seawater & слатководни
Погоден за предење & baitcasting репортажите
Пакет Листа : 1 * Риболов Линија 1 * Кутија

Повеќе информации

Линија Број:
0.8, 1.0, 1.5, 2.0, 2.5, 3.0, 3.5, 4.0, 5.0, 6.0, 7.0, 8.0
Позиција:
Поток,Резервоар Базен,Езеро,Океанот Рок Fshing,Река,Океан Плажа Риболов,Океански Брод Риболов
Број На Модел На:
500M
Материјал:
Плетенка Жица
Метри:
500M
Бренд Име:
JOF
Обликот:
Ниво
Со Скала или Не:
No
Со Владетел или Не:
No
Пловни Карактеристика:
Лебдат Линија

Најдобрите понуди во категоријата