Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
16colors 6/0 летаат врзување провлечете лесно, мазна восок 250yards по гајтанот летаат риболов полиестер синхронизирањето тема 100D за сува куките

16colors 6/0 летаат врзување провлечете лесно, мазна восок 250yards по гајтанот летаат риболов полиестер синхронизирањето тема 100D за сува куките

DEN 118.00
DEN 124.32
 

Това е достапна
Износ


16colors 6/0 летаат врзување провлечете лесно, мазна восок 250yards по гајтанот летаат риболов полиестер синхронизирањето тема 100 D за сува куките
Карактеристики :
мазна, рамна, полу восок, бавно изградба на 100 denier летаат конец за врзување.
на гајтанот не е совршен за користење во без оглед на стандардот или посебни палецот зафат bobbin tools.
Тоа е кршење на сила од околу 1 lb. 100 D
тоа е меѓу 6/0 & 8/0, направени од континуирана полиестер влакна, и останува како не се извртени и сплотени filaments.
Спецификации :
Бои : можете да изберете 16 вистински diffferent бои гајтанот од летаат врзување нишка, која е на повеќето корисни бои.
Должина : 250 метри на гајтанот
Пакување :
2 spools /пакет

Повеќе информации

Бренд Име:
Кралската Sissi
Материјал:
Најлон
Позиција:
Резервоар Езерцето,Река,Океан Плажа Риболов,Езеро,Крак
Со Скала или Не:
No
Со Владетел или Не:
No
Обликот:
Ниво
Пловни Карактеристика:
Лебдат Линија
Број На Модел На:
FTT-3
Метри:
220m

Најдобрите понуди во категоријата