Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
80/90/100CM риболов торба тешко школка grove намамат род сплав род торба водоотпорен перница Лесен и удобен отпорно на гребење

80/90/100CM риболов торба тешко школка grove намамат род сплав род торба водоотпорен перница Лесен и удобен отпорно на гребење

DEN 3626.00
DEN 3626.40
 

Това е достапна
Износ


Внатре диви и високо е 75мм*50mm

Повеќе информации

боја:
800X90X55mm, 900X90X55mm, 1000X90X55mm
Бренд Име:
ilure
Со Решетката или Не:
No
Слоеви:
Еден Слој
Материјал:
Полиестер
Употреба:
род

Најдобрите понуди во категоријата