1 buc/многу Морска Ѕвезда Hot Fix Rhinestones Мотив Железо На Печ Кристал Монистра Камен Applique Накит За Жените Т-Маица Свадба Облечи

1 buc/многу Морска Ѕвезда Hot Fix Rhinestones Мотив Железо На Печ Кристал Монистра Камен Applique Накит За Жените Т-Маица Свадба Облечи

DEN 73.44
 

Това е достапна
Износ


Она што го гледате е она што ќе добиете !
Слика = Производот
Големина = 6.4 cm * 6.4 cm
Како да го користите !

Повеќе информации

Тип На Производ:
Rhinestones
Број На Модел На:
СВ 6 10 16 20 30
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Бренд Име:
twilingh
Стил:
Flatback
Rhinestones Тип:
Мотив Rhinestones
Обликот:
Цвет
Материјал:
Стакло
is_customized:
Yes
Техника:
Топло-Fix
Употреба:
Помине Уметност
Големина:
CM

Најдобрите понуди во категоријата