288pcs/многу ss30 Сина DMC Hot Fix FlatBack Rhinestones strass преносот на топлината кристал облека се облекуваат камења

288pcs/многу ss30 Сина DMC Hot Fix FlatBack Rhinestones strass преносот на топлината кристал облека се облекуваат камења

DEN 160.00
DEN 177.60
 

Това е достапна
Износ

288pcs/многу ss30 Сина DMC Hot Fix Flat Back Rhinestones strass преносот на топлината кристал облека се облекуваат камења име : DMCHot Поправи Кристал Стил : flatback rhineston Големина : SS 30 6.4-6.6 mm боја : Сина употреба : Торби за Облека, Чевли accessaries/ Помине Уметност декорација
Овие висок квалитет на Кристали може да се користи во мноштво декоративни waysto одговараат на вашиот вкус,како што свадба декорација,Лустерот кристал замена,X-дрво декорација,Соба&Прозорец Декорација,итн. Нека вашата имагинација се направи оваа прекрасна пенливи кристали во објект на креативна уметност, која ќе додадете одреден шарм и убавината на вашата околина.
Ако сакате голема сума, ве молиме договор со нас одеднаш!!! Ние ќе ви даде попуст цена~

Повеќе информации

Тип На Производ:
Rhinestones
Техника:
Топло-Fix
Материјал:
Кристално
Големина:
6.4-6.6MM
Употреба:
Чанти,Облека,Ноктите Уметност,Чевли
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Стил:
Flatback
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
SS30 6.4-6.6 mm
Име:
DMC Hot Fix Flatback Кристал
Големина:
SS30
количина:
288PCS/ТОРБА
Материјал:
кристално стакло
Занает Лента:
топло-fix Рамен грб лепак Круг дијамант намали топлинскиот пренос алатка
боја:
Многу бои за да изберете

Најдобрите понуди во категоријата