бесплатен превозот 50pcs/многу 0.95 cm круг кристал AB сончоглед кристал applique за очила за сонце, облека свадба чевли декорација

бесплатен превозот 50pcs/многу 0.95 cm круг кристал AB сончоглед кристал applique за очила за сонце, облека свадба чевли декорација

DEN 497.00
DEN 522.72
 

Това е достапна
Износ


дијаметар : 0.95 cm
квалитет : asfou 888 кристал со аб боја
метал дел : бакар квалитет во сребрена,сјајна nickle
грб : стан
не може да се sewed, но може да бидат залепени
ве молиме такса за слободни да ме контактирате .
еден пакет содржи 50pcs

Повеќе информации

Тип На Производ:
Rhinestones
Материјал:
Кристално
Големина:
0.95cm diameter
Употреба:
Чанти,Облека,Ноктите Уметност,Чевли
Rhinestones Тип:
Мотив Rhinestones
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
150803002
Обликот:
Лента

Најдобрите понуди во категоријата