6 Компјутери Кристал AB Камелеон Shield Помине Уметност Rhinestones DIY Легура Шарм Помине Накит Маникир Декорација на Ноктите Алатки

6 Компјутери Кристал AB Камелеон Shield Помине Уметност Rhinestones DIY Легура Шарм Помине Накит Маникир Декорација на Ноктите Алатки

DEN 56.00
DEN 93.60
 

Това е достапна
Износ

modname=ckeditor
Спецификација :
Боја : Сјајна
Материјал : Кристал Кристал
Облик : Штит
Пакет Содржина :
6 PCS Помине Rhinestones
Карактеристики & Usages :
100% Нов и Висок Квалитет
3 D Кристал Помине Уметност Декорации
Бришење на вашите нокти површина ,ќе се применуваат на полската база, се стави на декорација на нокти
Вие исто така може да ги користите за декорација на вашиот телефон,стакло,картичка, и др..

Повеќе информации

Бренд Име:
MANZILIN
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
653-658
Големина:
8*5mm
Количина:
5pcs
Тежина:
20g
Тип На Објект:
Кристал & Декорација

Најдобрите понуди во категоријата