Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
најдобра цена 1 buc 27CH Канал со RJ45 9 група max 3А DMX512 LED Декодер контролер за модул led лента

најдобра цена 1 buc 27CH Канал со RJ45 9 група max 3А DMX512 LED Декодер контролер за модул led лента

DEN 1831.00
DEN 2260.80
 

Това е достапна
Износ


најдобра цена 1 buc 27 CH Канал со RJ45 9 група max 3А DMX512 LED Декодер контролер за модул led лента
Производите што имаат производителот од страна на самите себе,Плус осигурување функција,Квалитет увери,и парче предност.
Ние може да изберете различни производи, доколку имате добра идеја
Пакет :
1 buc LED DMX decod

Повеќе информации

Тип На Објект:
RGB Controler
Бренд Име:
МУДРЕЦ ЛУ МЕИ
Применливи Светла:
led лента
Гаранција:
2 години
Max. Оптоварување На Моќ:
.
Wattage:
.
Далечински Растојание:
.
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Напон:
12-24V
Материјал:
.
Извор На Енергија:
DC
Режим На Конекција:
заеднички анодна
Број На Модел На:
WS-DMX-27CH-RJ45
Осцилација фреквенција:
.
Controled Метод:
Константен напон

Најдобрите понуди во категоријата