12CH Реле switch dmx512 Контролер RJ45 XLR, реле излез, DMX512 реле контрола,12 начин реле прекинувач(max 10A) за led

12CH Реле switch dmx512 Контролер RJ45 XLR, реле излез, DMX512 реле контрола,12 начин реле прекинувач(max 10A) за led

DEN 2112.00
DEN 2544.00
 

Това е достапна
Износ


Производите што имаат производителот од страна на самите себе,
Квалитетот увери,и парче предност.
Ние може да изберете различни производи, доколку имате добра идеја.

Повеќе информации

Тип На Објект:
RGB Controler
Бренд Име:
МУДРЕЦ ЛУ МЕИ
Карактеристики:
.
Применливи Светла:
led светилка
Гаранција:
2 години
Max. Оптоварување На Моќ:
.
Wattage:
.
Далечински Растојание:
.
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Напон:
12V
Материјал:
.
Извор На Енергија:
DC
Режим На Конекција:
DMX Релеи
Број На Модел На:
DMX-РЕЛЕ-12CH-10A
Осцилација фреквенција:
.
Controled Метод:
10A*12CH
is_customized:

Најдобрите понуди во категоријата