Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
2x4CH Реле switch dmx512 Контролер, 1xDMX512 XRL RJ45, реле излез,DMX реле контрола,4way реле прекинувач(max 10A)

2x4CH Реле switch dmx512 Контролер, 1xDMX512 XRL RJ45, реле излез,DMX реле контрола,4way реле прекинувач(max 10A)

DEN 2266.00
DEN 2832.00
 

Това е достапна
Износ


Производите што имаат производителот од страна на самите себе,
Квалитетот увери,и парче предност.
Ние може да изберете различни производи, доколку имате добра идеја.
Пакување Детали

Повеќе информации

Тип На Објект:
RGB Controler
Бренд Име:
МУДРЕЦ ЛУ МЕИ
Карактеристики:
.
Применливи Светла:
led светилка
Гаранција:
2 години
Max. Оптоварување На Моќ:
.
Wattage:
.
Далечински Растојание:
.
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Напон:
12V
Материјал:
.
Извор На Енергија:
DC
Режим На Конекција:
DMX Релеи
Број На Модел На:
WS-DMX-РЕЛЕ-X 4CH 2
Осцилација фреквенција:
.
Controled Метод:
10A*8CH
is_customized:

Најдобрите понуди во категоријата