најдобра цена 1 buc DC12-24V DMX-CC-24CH 8 групи 24 канал dmx512 декодер користат за led лента светлина

најдобра цена 1 buc DC12-24V DMX-CC-24CH 8 групи 24 канал dmx512 декодер користат за led лента светлина

DEN 2074.00
DEN 2592.00
 

Това е достапна
Износ


најдобра цена 1 buc DC12-24 V DMX-CC-24 CH 8 групи 24 канал dmx512 декодер користат за led лента светлина
Производите што имаат производителот од страна на самите себе,Плус осигурување функција,Квалитет увери,и парче предност.
Ние може да изберете различни производи, доколку имате добра идеја
Пакет :
1 buc LED DMX декодер

Повеќе информации

Тип На Објект:
RGB Controler
Бренд Име:
МУДРЕЦ ЛУ МЕИ
Карактеристики:
.
Применливи Светла:
led лента
Гаранција:
2 години
Max. Оптоварување На Моќ:
.
Wattage:
.
Далечински Растојание:
.
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Напон:
12-24V
Материјал:
.
Извор На Енергија:
DC
Режим На Конекција:
заеднички анодна
Број На Модел На:
WS-DMX-CC-24CH
Осцилација фреквенција:
.
Controled Метод:
Константен напон

Најдобрите понуди во категоријата