Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
најдобра цена 1 buc 8channel 2groups dmx512 декодер led контролер

најдобра цена 1 buc 8channel 2groups dmx512 декодер led контролер

DEN 649.00
DEN 811.20
 

Това е достапна
Износ


најдобра цена 1 buc 8channel 2groups dmx512 декодер led контролер
Производите што имаат производителот од страна на самите себе,Плус осигурување функција,Квалитет увери,и парче предност.
Ние може да изберете различни производи, доколку имате добра идеја
Пакет :
1 buc LED DMX декодер

Повеќе информации

Тип На Објект:
RGB Controler
Бренд Име:
МУДРЕЦ ЛУ МЕИ
Карактеристики:
.
Применливи Светла:
led лента
Гаранција:
2 години
Max. Оптоварување На Моќ:
.
Wattage:
.
Далечински Растојание:
.
сертификација:
CCC,CE,RoHS,VDE
Напон:
5-24V
Материјал:
.
Извор На Енергија:
DC
Режим На Конекција:
заеднички анодна
Број На Модел На:
DMX-8CH-ЗАБРАНА-V1
Осцилација фреквенција:
.
Controled Метод:
Константен напон

Најдобрите понуди во категоријата