Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
најдобра цена DC12-24V 1 buc 18CH со RJ45 18Channel DMX512 DMX LED Декодер

најдобра цена DC12-24V 1 buc 18CH со RJ45 18Channel DMX512 DMX LED Декодер

DEN 1478.00
DEN 1848.00
 

Това е достапна
Износ


најдобра цена DC12-24 V 1 buc 18 CH со RJ45 18 Channel DMX512 DMX LED Декодер
Производите што имаат производителот од страна на самите себе,Плус осигурување функција,Квалитет увери,и парче предност.
Ние може да изберете различни производи, доколку имате добра идеја
Пакет :
1 buc LED DMX декодер

Повеќе информации

Тип На Објект:
RGB Controler
Бренд Име:
МУДРЕЦ ЛУ МЕИ
Применливи Светла:
led лента
Гаранција:
2 години
Max. Оптоварување На Моќ:
.
Wattage:
.
Далечински Растојание:
.
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Напон:
12-24V
Материјал:
.
Извор На Енергија:
DC
Режим На Конекција:
заеднички анодна
Број На Модел На:
WS-DMX-18CH
Осцилација фреквенција:
.
Controled Метод:
Константен напон

Најдобрите понуди во категоријата